Главная Интересно о работе Високооплачувані спеціалісти 2011 року (рейтинг «найдорожчих» професій)

Про успех, богатство

На первом месте рейтинга оказался Манса Муса, верховный правитель средневекового государства Мали. Второе место занял римский правитель Октавиан Август. А...

Финансовая грамотность

Будь-яка валюта або актив, в яких людина зберігає заощадження, завжди сполучені з якоюсь прибутковістю, а вона, в свою чергу, пов'язана з...

Словари (термины и др.)

Управление персоналом

Разместить рекламу на сайте

Високооплачувані спеціалісти 2011 року (рейтинг «найдорожчих» професій)

01.01.2012 23:31

Топ-менеджери та програмісти були найбільш високооплачуваними спеціалістами 2011 року. Про це свідчать передані УНІАН результати дослідження, проведеного Міжнародним кадровим порталом hh.ua.

За даними порталу, рейтинг «найдорожчих» професій очолює генеральний директор з середньою зарплатою в 40 тис. гривень.

Друге місце в рейтингу посіли ІТ-директори, яким платили в середньому 24 тис. гривень. За ним йдуть фінансовий директор та директор з маркетингу із зарплатами 16 тис. 800 та 16 тис. 600 гривень.

Програмістам С++, андроїд-програмістам та комерційним директорам пропонували в середньому 15 тис. 200 грн. на місяць. Java- та IPhone-програмістам платили 15 тис. та 13 тис. 676 гривень відповідно. Замикає рейтинг «дорогих» професій директор з продажу з середньомісячним заробітком в 12 тис. 400 грн.

У цьогорічному рейтингу високооплачуваних спеціалістів побільшало ІТ-шників. Якщо минулого року їм належало три позиції в топ-10, то в 2011-му – вже 5, відзначає hh.ua.

Портал також відзначає, що в Україні лише 20% роботодавців публікують пропозиції по заробітній платі. Для порівняння, у Росії цей показник становить 60%, а у Великій Британії - 90%

У порівнянні з минулим роком, без змін залишилися лише зарплати генеральних директорів. Фінансовим директорам пропонували на 8 тис. 200 гривень менше, директорам з продажу – на 5 600. Також в 2011-му зменшилась середня зарплатна пропозиція для комерційних директорів та директорів з маркетингу – на 2300 і 400 гривень відповідно. Натомість ріст продемонстрували зарплати ІТ-шників – в середньому на 2 тис. грн.

 

Джерело: http://www.unian.net/
Подобные материалы:
Последние похожие материалы:
Более поздние похожие материалы:

 

Работа, карьера, бизнес (логистика, транспорт и др.) Copyright © 2011-2018. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved.

Проверка тИЦ и PR