Главная Вопросы трудоустройства Експерти ринку праці України склали перелік з 10 професій, в яких країна буде потребувати менш за все

Про успех, богатство

Что такое «пропитка целью»? Это процесс перевода цели из состояния «ну да, есть цель», или «классная идея!!», или «вот бы мне!!», - в состояние «я знаю,...

Финансовая грамотность

Под занавес сессии парламент успел принять несколько принципиально важных законов, касающихся почти каждого из нас. Один из таких – поправки к уже...

Словари (термины и др.)

Управление персоналом

Разместить рекламу на сайте

Експерти ринку праці України склали перелік з 10 професій, в яких країна буде потребувати менш за все

12.01.2013 21:32

Експерти ринку праці України склали перелік з 10 професій, в яких країна буде потребувати менш за все. За словами експерта Германа Овчаренко, на першому місці такого рейтингу — металурги. Також постраждають працівники машинобудівної галузі.

Без роботи можуть залишитися і представники банківської сфери, у яких вже є досвід 2008 року, коли знизився обсяг видачі кредитів.

Похвилюватися доведеться і страховикам — вони тісно пов'язані з банківськими послугами та кредитуванням, підкреслює Герман Овчаренко.

Експерти ринку праці включили в ТОП-10 працівників готелів і ресторанів, а також адміністративний персонал: секретарів і офіс-менеджерів, референтів, помічників директорів і кадровиків.

Також в даний момент проблеми з працевлаштуванням переживають економісти, бухгалтери і юристи. Спостерігається зниження запитів з боку роботодавців в таких сегментах, як робочий персонал, транспорт, логістика, маркетинг і реклама.

Але не все так погано, стверджує Овчаренко. За останні кілька місяців кількість вакансій збільшилася на 17%. Найбільше користувалися попитом медичні працівники, фармацевти, менеджери з продажу, продавці-консультанти, ТОП-персонал, будівельники і дизайнери.

Найбільш затребувана на сьогоднішній день сфера — це Інтернет та телекомунікації й зв'язок.

 

Джерело: http://ridna.ua/
Подобные материалы:
Последние похожие материалы:
Более поздние похожие материалы:

 

Работа, карьера, бизнес (логистика, транспорт и др.) Copyright © 2011-2018. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved.

Проверка тИЦ и PR