Главная Вопросы трудоустройства Експерти ринку праці України склали перелік з 10 професій, в яких країна буде потребувати менш за все

Про успех, богатство

Для чего нужны деньги и как к ним стоит относиться? Ответов на эти вопросы существует масса, и зачастую сторонники противоположных подходов готовы биться...

Финансовая грамотность

Самые маленькие зарплаты в Европе по итогам прошлого года с пересчетом по официальным курсом валют получали жители Молдовы (271 долл/мес) и Украины (332...

Словари (термины и др.)

Управление персоналом

Разместить рекламу на сайте

Експерти ринку праці України склали перелік з 10 професій, в яких країна буде потребувати менш за все

12.01.2013 21:32

Експерти ринку праці України склали перелік з 10 професій, в яких країна буде потребувати менш за все. За словами експерта Германа Овчаренко, на першому місці такого рейтингу — металурги. Також постраждають працівники машинобудівної галузі.

Без роботи можуть залишитися і представники банківської сфери, у яких вже є досвід 2008 року, коли знизився обсяг видачі кредитів.

Похвилюватися доведеться і страховикам — вони тісно пов'язані з банківськими послугами та кредитуванням, підкреслює Герман Овчаренко.

Експерти ринку праці включили в ТОП-10 працівників готелів і ресторанів, а також адміністративний персонал: секретарів і офіс-менеджерів, референтів, помічників директорів і кадровиків.

Також в даний момент проблеми з працевлаштуванням переживають економісти, бухгалтери і юристи. Спостерігається зниження запитів з боку роботодавців в таких сегментах, як робочий персонал, транспорт, логістика, маркетинг і реклама.

Але не все так погано, стверджує Овчаренко. За останні кілька місяців кількість вакансій збільшилася на 17%. Найбільше користувалися попитом медичні працівники, фармацевти, менеджери з продажу, продавці-консультанти, ТОП-персонал, будівельники і дизайнери.

Найбільш затребувана на сьогоднішній день сфера — це Інтернет та телекомунікації й зв'язок.

 

Джерело: http://ridna.ua/
Подобные материалы:
Последние похожие материалы:
Более поздние похожие материалы:

 

Работа, карьера, бизнес (логистика, транспорт и др.) Copyright © 2011-2018. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved.

Проверка тИЦ и PR