Главная Основы финансовой грамотности Поширений рекламний хід деяких комерційних банків - інформація про збільшення депозитних ставок

Про успех, богатство

Выберите наугад любых успешных деятелей всех времен и народов, начиная с Юлия Цезаря и заканчивая Мадонной. Это могут быть политики, музыканты,...

Финансовая грамотность

В Украине в мае долги по заработной плате превысили 1,56 млрд гривен. Об этом заявила заместитель председателя Союза юристов Нина Карпачева, бывший...

Словари (термины и др.)

Управление персоналом

Разместить рекламу на сайте

Поширений рекламний хід деяких комерційних банків - інформація про збільшення депозитних ставок

02.05.2013 08:56

Поширений рекламний хід деяких комерційних банків - інформація про збільшення депозитних ставок. Насправді ж все виявляється не так казково. Про це розповів фінансовий аналітик Олександр Глоба.

«Перш за все, банки заманюють клієнта плаваючими ставками. На білборді ми часто бачимо велику ставку, вище від середньоринкової. Приходимо до відділення банку, дізнаємося докладніше про депозит, а виявляється, що ця ставка нас чекає тільки за один місяць до кінця терміну, а перший місяць вона буде в два рази менше», - відзначив експерт.

За його словами, найкраще вважати ефективною процентною ставкою - той відсоток, що нараховується на весь період вкладу. Також слід пам'ятати, що у разі дострокового зняття грошей з депозиту відсоткова ставка зменшується до 1%, або 0,5%.

«Якщо ви відчуваєте, що гроші вам незабаром знадобляться, то краще класти на універсальні рахунки або на депозити з частковим зняттям. Але враховуйте, що в рекламі часто вказують, що депозит йде з частковим зняттям, а якщо уважно почитати умови договору, то воно або разове, або можна зняти тільки певну суму», - звернув увагу Глоба.

 

Джерело: http://u-news.org.ua/
Подобные материалы:
Последние похожие материалы:
Более поздние похожие материалы:

 

Работа, карьера, бизнес (логистика, транспорт и др.) Copyright © 2011-2018. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved.

Проверка тИЦ и PR