Главная Основы финансовой грамотности Лише 30% українців намагається регулярно відкладати певну суму грошей

Про успех, богатство

Привычки, от которых лучше отказаться (30 привычек):

Финансовая грамотность

Уже с января 2014 года налог на зарплаты наемных работников может уменьшиться. Об этом пишет газета "Сегодня". Так, людей с минимальным доходом до 1500...

Словари (термины и др.)

Управление персоналом

Разместить рекламу на сайте

Лише 30% українців намагається регулярно відкладати певну суму грошей

11.11.2012 20:28

76% українців вважають особисті  заощадження "дуже важливими" та  "швидше важливими" і лише 4% ставляться до цього як "не дуже важливої" справи.

Про це йдеться у дослідженні "Ставлення до заощаджень",  що проводилося протягом серпня-вересня 2012 року  за підтримки Erste Group, повідомляє НАБУ.

Опитування виявило, що лише 30% наших співвітчизників намагається регулярно відкладати певну суму грошей.

74% робить це час від часу, "іноді більше, іноді менше, – за умови, коли є "вільні кошти".

При цьому 41% громадян, які роблять заощадження, вкрай незадоволені сумою коштів, яку їм вдається "відкласти", і це зрозуміло, адже 64% з них відкладає менш ніж 550 гривень на місяць, і лише  5% - понад 1 100 гривень. У середньому українець, який піклується про своє фінансове майбутнє, щомісяця заощаджує 488 гривень.

Наші співвітчизники традиційно віддають перевагу заощадженням готівкою "під матрац". Таких 51%.

Популярність банківських продуктів розподілилася так: 27% опитаних зберігають свої кошти на карткових рахунках, 17% — на депозитах і лише 7% – на поточних рахунках.

Цікаво, що 67% українців відкладають кошти "на чорний день". 45% таким чином намагаються накопичити гроші на дорогі покупки чи ремонт,  30% – на відпочинок, 22% – задля майбутніх покупок, на які їм поки що не вистачає коштів,  20% у такий спосіб дбають про пенсійне забезпечення,  і лише 8% заощаджують для інвестування у власний бізнес.

 

Джерело: http://www.epravda.com.ua/
Подобные материалы:
Последние похожие материалы:
Более поздние похожие материалы:

 

Работа, карьера, бизнес (логистика, транспорт и др.) Copyright © 2011-2018. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved.

Проверка тИЦ и PR