Главная Основы финансовой грамотности Лише 30% українців намагається регулярно відкладати певну суму грошей

Про успех, богатство

К сожалению, в современном мире достаточно сложно найти время, чтобы пересмотреть свою жизнь, исправить некоторые ошибки. Суета, ежедневные заботы и...

Финансовая грамотность

1. Активное привлечение средств. «Нужно быть внимательным, когда банк начинает агрессивно собирать наличные деньги с населения, — предупреждает...

Словари (термины и др.)

Управление персоналом

Разместить рекламу на сайте

Лише 30% українців намагається регулярно відкладати певну суму грошей

11.11.2012 20:28

76% українців вважають особисті  заощадження "дуже важливими" та  "швидше важливими" і лише 4% ставляться до цього як "не дуже важливої" справи.

Про це йдеться у дослідженні "Ставлення до заощаджень",  що проводилося протягом серпня-вересня 2012 року  за підтримки Erste Group, повідомляє НАБУ.

Опитування виявило, що лише 30% наших співвітчизників намагається регулярно відкладати певну суму грошей.

74% робить це час від часу, "іноді більше, іноді менше, – за умови, коли є "вільні кошти".

При цьому 41% громадян, які роблять заощадження, вкрай незадоволені сумою коштів, яку їм вдається "відкласти", і це зрозуміло, адже 64% з них відкладає менш ніж 550 гривень на місяць, і лише  5% - понад 1 100 гривень. У середньому українець, який піклується про своє фінансове майбутнє, щомісяця заощаджує 488 гривень.

Наші співвітчизники традиційно віддають перевагу заощадженням готівкою "під матрац". Таких 51%.

Популярність банківських продуктів розподілилася так: 27% опитаних зберігають свої кошти на карткових рахунках, 17% — на депозитах і лише 7% – на поточних рахунках.

Цікаво, що 67% українців відкладають кошти "на чорний день". 45% таким чином намагаються накопичити гроші на дорогі покупки чи ремонт,  30% – на відпочинок, 22% – задля майбутніх покупок, на які їм поки що не вистачає коштів,  20% у такий спосіб дбають про пенсійне забезпечення,  і лише 8% заощаджують для інвестування у власний бізнес.

 

Джерело: http://www.epravda.com.ua/
Подобные материалы:
Последние похожие материалы:
Более поздние похожие материалы:

 

Работа, карьера, бизнес (логистика, транспорт и др.) Copyright © 2011-2018. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved.

Проверка тИЦ и PR