Главная Основы финансовой грамотности Якщо ви отримуєте прибутковість 15% і якийсь внесок приносить вам 10%, це означає, що 15% - більш високий ризик

Про успех, богатство

Если вы тратите все деньги, которые зарабатываете, у вас впереди большие проблемы. Если же вы тратите больше, чем вы зарабатываете и пользуетесь для...

Финансовая грамотность

Заместитель директора по розничному бизнесу Надра Банка Виталий Бачинский рассказал «Минфину» как забрать свои деньги, если банкомат выдал только чек:...

Словари (термины и др.)

Управление персоналом

Разместить рекламу на сайте

Якщо ви отримуєте прибутковість 15% і якийсь внесок приносить вам 10%, це означає, що 15% - більш високий ризик

21.10.2012 13:11

Будь-яка валюта або актив, в яких людина зберігає заощадження, завжди сполучені з якоюсь прибутковістю, а вона, в свою чергу, пов'язана з ризиками.

Таку думку висловив виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко під час прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

«Якщо ви отримуєте прибутковість 15% і якийсь внесок приносить вам 10%, це означає, що 15% - більш високий ризик. Так працює бізнес. Більший ризик пов'язаний з більшою прибутковістю», - зазначив експерт.

У той же час він нагадав, що європейські банки дуже активно вкладали гроші в українську економіку в 2006-2008 роках.

«Але варто враховувати, що європейські банки заходили на наш ринок не тому, що так любили Україну, а тому що тут була можливість отримувати колосальний прибуток», - підкреслив О. Устенко.

Він також додав, що у зв'язку з кризою деякі банки, можливо, і хотіли б вийти з нашої економіки, але вони не можуть цього зробити, тому що ніколи не відіб'ють тих грошей, які вкладали декілька років тому.

 

Джерело: http://u-news.org.ua/
Подобные материалы:
Последние похожие материалы:
Более поздние похожие материалы:

 

Работа, карьера, бизнес (логистика, транспорт и др.) Copyright © 2011-2018. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved.

Проверка тИЦ и PR