Главная Опыт предпринимательства Як розбагатіли новачки рейтингу мільярдерів Forbes

Про успех, богатство

Не дай себя обмануть! В ходе социальной эволюции сформировало определенные правила и модели поведения. Они облегчают выбор действия при дефиците...

Финансовая грамотность

Несмотря на то, что по показателю уровня доходов населения Украина является государством-аутсайдером, по показателю уровня цен на товары и услуги она...

Словари (термины и др.)

Управление персоналом

Разместить рекламу на сайте

Як розбагатіли новачки рейтингу мільярдерів Forbes

29.09.2012 05:17

Журнал Forbes опублікував щорічний список 400 найбагатших людей США. Рейтинг мільярдерів у черговий раз очолив один із засновників компанії Microsoft Білл Гейтс, відомий не лише своїм багатством, але і благодійністю.

На вершині рейтингу істотних змін не відбулося, але в другій половині списку можна легко виявити безліч нових людей. Серед 14-ти новачків, які вперше увійшли в число 400 найбагатших американців, — спадкоємці покійного засновника Apple, головний романтик від бізнесу Елон Маск і один з творців Twitter Джек Дорсі, пише Forbes.ru.

Дебютанти рейтингу представляють різні галузі та різні шляхи заробляння мільярдних статків. Так, вдова легендарного засновника Apple Стіва Джобса після смерті чоловіка 5 жовтня 2011 року моментально перетворилася на найбагатшу жінку Кремнієвої долини. За заповітом покійного чоловіка Лорен контролює трасти, в яких зосереджені активи сім‘ї. В першу чергу, мова йде про трасти Стівена Джобса — найбільшого акціонера корпорації Walt Disney з часткою в 7,7%. Цей пакет оцінюється в $6,9 млрд — приблизно вдвічі більше, ніж вартість акцій засновника Apple в рідній компанії.

А уродженець ПАР Елон Маск в минулому році перетворився на справжню зірку і надію світового бізнесу, першим в історії зробивши успішний запуск до МКС космічного корабля. Заснована підприємцем компанія SpaceX здійснила справжній переворот в космічній галузі, зруйнувавши монополію держав на запуски кораблів. Цей факт не залишився непоміченим інвесторами: капіталізація SpaceX підскочила вдвічі. Консервативна оцінка вартості компанії становить $2,4 млрд.

Виділяється серед новачків і Джек Дорсі. Але в рейтинг Forbes він потрапив зовсім не за рахунок знаменитого свого проекту — сервісу мікроблогів Twitter, а завдяки іншому стартапу підприємця — сервісу мобільних платежів Square.

Заснована в 2009 році компанія сьогодні оцінюється в $3,25 млрд і стрімко робить успіхи в бізнесі. У серпні Square запустила партнерську програму зі Starbucks: тепер стартап обслуговує всі транзакції відвідувачів мережі кав’ярень за дебетовими і кредитними картками. Дорсі, якому у Square належить пакет з 25% акцій, займає в компанії пост голови правління.

Twitter випускник Університету Нью-Йорка придумав з партнерами ще в 2007 році. За п'ять років сервіс, який виріс на основі іншого стартапу — мережі аудіоблогов Odeo, перетворився на справжній феномен епохи соціальних мереж. Сьогодні Дорсі зберігає за собою посаду виконавчого директора Twitter. Ці люди, пише видання, знаходяться на передових позиціях світового бізнесу і своїми ідеями рухають прогрес вперед і наповнюють підприємницьку діяльність новими смислами.

 

Джерело: http://vkurse.ua/
Подобные материалы:
Последние похожие материалы:
Более поздние похожие материалы:

 

Работа, карьера, бизнес (логистика, транспорт и др.) Copyright © 2011-2018. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved.

Проверка тИЦ и PR