Главная Опыт предпринимательства Як розбагатіли новачки рейтингу мільярдерів Forbes

Про успех, богатство

Американский психолог Тодд Кашдан вывел формулу, следование которой, по его убеждению, непременно делает счастливым Психолог Тодд Кашдан из университета...

Финансовая грамотность

Ростовщики одалживают деньги под 24-72% годовых. После того, как Верховный суд 18 июля разрешил физическим лицам одалживать деньги без соответствующих...

Словари (термины и др.)

Управление персоналом

Разместить рекламу на сайте

Як розбагатіли новачки рейтингу мільярдерів Forbes
29.09.2012 05:17


Журнал Forbes опублікував щорічний список 400 найбагатших людей США. Рейтинг мільярдерів у черговий раз очолив один із засновників компанії Microsoft Білл Гейтс, відомий не лише своїм багатством, але і благодійністю.

На вершині рейтингу істотних змін не відбулося, але в другій половині списку можна легко виявити безліч нових людей. Серед 14-ти новачків, які вперше увійшли в число 400 найбагатших американців, — спадкоємці покійного засновника Apple, головний романтик від бізнесу Елон Маск і один з творців Twitter Джек Дорсі, пише Forbes.ru.

Дебютанти рейтингу представляють різні галузі та різні шляхи заробляння мільярдних статків. Так, вдова легендарного засновника Apple Стіва Джобса після смерті чоловіка 5 жовтня 2011 року моментально перетворилася на найбагатшу жінку Кремнієвої долини. За заповітом покійного чоловіка Лорен контролює трасти, в яких зосереджені активи сім‘ї. В першу чергу, мова йде про трасти Стівена Джобса — найбільшого акціонера корпорації Walt Disney з часткою в 7,7%. Цей пакет оцінюється в $6,9 млрд — приблизно вдвічі більше, ніж вартість акцій засновника Apple в рідній компанії.

А уродженець ПАР Елон Маск в минулому році перетворився на справжню зірку і надію світового бізнесу, першим в історії зробивши успішний запуск до МКС космічного корабля. Заснована підприємцем компанія SpaceX здійснила справжній переворот в космічній галузі, зруйнувавши монополію держав на запуски кораблів. Цей факт не залишився непоміченим інвесторами: капіталізація SpaceX підскочила вдвічі. Консервативна оцінка вартості компанії становить $2,4 млрд.

Виділяється серед новачків і Джек Дорсі. Але в рейтинг Forbes він потрапив зовсім не за рахунок знаменитого свого проекту — сервісу мікроблогів Twitter, а завдяки іншому стартапу підприємця — сервісу мобільних платежів Square.

Заснована в 2009 році компанія сьогодні оцінюється в $3,25 млрд і стрімко робить успіхи в бізнесі. У серпні Square запустила партнерську програму зі Starbucks: тепер стартап обслуговує всі транзакції відвідувачів мережі кав’ярень за дебетовими і кредитними картками. Дорсі, якому у Square належить пакет з 25% акцій, займає в компанії пост голови правління.

Twitter випускник Університету Нью-Йорка придумав з партнерами ще в 2007 році. За п'ять років сервіс, який виріс на основі іншого стартапу — мережі аудіоблогов Odeo, перетворився на справжній феномен епохи соціальних мереж. Сьогодні Дорсі зберігає за собою посаду виконавчого директора Twitter. Ці люди, пише видання, знаходяться на передових позиціях світового бізнесу і своїми ідеями рухають прогрес вперед і наповнюють підприємницьку діяльність новими смислами.

 

Джерело: http://vkurse.ua/
Подобные материалы:
Последние похожие материалы:
Более поздние похожие материалы:

 

Работа, карьера, бизнес (логистика, транспорт и др.) Copyright © 2011-2016. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved.

Яндекс цитирования Проверка тИЦ и PR Яндекс.Метрика